Culíky, copy, ohony - fotogalerie - inspirujte se

Culíky jsou asi neoblíbenější a nejvíce rozšířený účes u dlouhovlásek. Podívejte se do naší fotogalerie, jak si běžný culík vylepšit(:-)

Pokud chcete vypadat romanticky a žensky, stačí si vlásky navlnit a culík vytvořit z vlnitých vlasů. Vzhled culíku můžete ještě dramaticky vylepšit, pokud si poté samostatným pramenem obtočíte spoj u hlavy. Takto ozdobený účes se hodí nejen k běžnému nošení, ale i k různým společenským příležitostem jako jsou například  plesy či různé oslavy...

 

Spletený pramínek či pramínky vytvoří opravdu neodolatelný vzhled! Při trošce cviku se to dá zvládnout i docela rychle a výsledek je přitom o několi úrovní výše, než když vlasy prostě jenom sepnete do gumičky

Elegantní culíky a copy na svatbu

      

Culík jako příčesek

Líbí se Vám tento typ účesů, ale máte krátké vlasy? V dnešní době existuje množství příčesků tohoto typu, které Vám na hlavě vykouzlí culík během minutky! Příčesky ze 100% lidských vlasů jsou krásné a na hlavě nerozpoznatelné.

Podobné články

příčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasyChcete mít na svatbě či společenské události dlouhé vlasy? Aniž byste musela vlasy trvale prodlužovat? Pak jednoduchý příčesek je ideálním řešením. Culík rovný i zvlněný na mnoho způsobů...

Účes na ples pomocí příčeskuDlouhý kudrnatý culík na omotáníÚčes na ples pomocí příčeskuPotřebujete vypadat na plese či jiné akci luxusně a jednoduše zároveň! Nebo máte kratší vlasy a ráda byste je k šatům prodloužila! Stačí k tomu jednoduchý trik - použít příčesek! Podívejte se, jak na to!

Společenský účes z dlouhých blond vlasůRybí cop zapletený na straně, růžové barvyObjemný zvlněný culík z blond vlasů Culíky, culíky, culíky - pro většinou dlouhovlasých žen jsou culíky základem jejich vzhledu. Inspirujte se i Vy množstvím různých obměn culíků a noste culík každý den jinak!

drdol pomocí příčeskudrdol pomocí příčeskuBohaté drdoly na mnoho způsobů - krásné, elegantní, vždy slušivé. Vykouzlíte pomocí příčesku za pár minut a nikdo nic nepozná(:-) . Podívejte se, co vše se dá na vlasech vytvořit a to s minimem námahy a času!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď