Svatební účesy 2018 - krásné, romantické i netradiční

Compagnia_della_Bellezza_01 Compagnia_della_Bellezza_12 Compagnia_della_Bellezza_14Mezi nejdokonalejší dny v životě ženy patří svatební den. Den ,,D,, vyžaduje zvláštní pozornost, spoustu času, energie, příprav a šikovných rukou. Účes nevěstu korunuje, proto je velice důležité jej správně vybrat. Inspirujte se a najděte ten pravý účes!

Compagnia_della_Bellezza_03 Compagnia_della_Bellezza_04 Compagnia_della_Bellezza_05 Compagnia_della_Bellezza_02

Ve svatební den je dominantou ženy její účes, neměl by se proto brát ohled na komplikovanost a doplňky, jako jsou např. květiny či jiné šperky na vlasy. Účes by měl být sladěný se svatebními šaty, makeupem ženy a rovněž s celým tématem svatby. Díky  jedinečnosti, eleganci a kráse dodá žena svému vzhledu korunu a podtrhne tak význam celého dne, který patří manželství..

Compagnia_della_Bellezza_01 Compagnia_della_Bellezza_06 Compagnia_della_Bellezza_07 Compagnia_della_Bellezza_08

Velmi krátké vlasy mohou být zakroucené prsty, případně uhlazené, zdobené různými ozdobami. Z krátkých vlasů můžete vytvořit sexy, ale i velmi romantický svatební účes.

Polodlouhé vlasy mohou být vyčesané např. za uchem, zdobené diadémem, perlami, květy atp. Polodlouhé svatební účesy vypadají nejlépe jemně zvlněné.

Dlouhé vlasy se mohou nosit rozpuštěné, uhlazené nebo zvlněné, případně mohou být vyčesány kvalifikovanýma rukama kadeřníka. Ozdobám se v dlouhých svatebních účesech meze nekladou..

Compagnia_della_Bellezza_09 Compagnia_della_Bellezza_10 Compagnia_della_Bellezza_11 Compagnia_della_Bellezza_12

Compagnia_della_Bellezza_13 Compagnia_della_Bellezza_14

Ať už má nevěsta krátké, dlouhé, rovné či kudrnaté vlasy, jistě ZDE najde inspiraci pro ten pravý.

Inspirují vás svatební účesy pro rok 2018?

Podobné články

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasechDvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuSvatební účes ve stylu něžné víly, s čelenkou a zvlněnými vlasyKaždá žena chce o svém svatebním dni vypadat úchvatně. Musí vybrat ty nejlepší šaty, šperky, makeup a samozřejmě také dokonalý účes. Přinášíme několik tipů na svatební účesy pro všechny délky vlasů, které nezklamou.

Uhlazené vlasy vyčesané na temeni s elegantními vlnami, ozdobené perlamiVyčesané natočené vlasy, s volnými prameny, s doplňky a dvojitou čelenkouÚčes z hladkých dlouhých vlasů, originálně vyčesané, ozvláštněný o vlasovou ozdobu

Fotogalerie svatebních účesů z pera kadeřnických mistrů L'oreal Professionnel. Hledáte-li účes, který je jedinečný a originální, pak následující kolekce účesů je zde právě pro Vás...

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď