Formální účesy od tří různých salonů - fotogalerie

Něžně zvlněný účes přehozený na stranu s pěšinou na bokStylový objemný účes s vyčesanou ofinou z blond vlasůRybí cop na stranu s volnými prameny a s květinamiPředstavujeme vám kombinaci elegantních účesů od světově proslulých kadeřnických salonů. Inspirujte se zapletenými účesy, drdoly nebo zvlněnými účesy určenými pro polodlouhé a dlouhé vlasy.

L'Oréal Professionnel

Salon L'Oréal Professionnel vsadil na zapletené drdoly, jsou asymetrické, zapletené podél obličeje a působí něžným dojmem.

Elegantní zapletený účes na stranu z hnědých vlasů Zapletený drdol z copánků z blond vlasů

 GHD style

Salon GHD dal přednost klasickému stylu, a to objemu a vlnám. Polodlouhým vlasům sluší uhlazenost a rovnost, navíc s pěšinou uprostřed dokonale ladí. Další variantu tvoří zvlněné vlasy, které se dají nosit volně rozpuštěné nebo s vyčesanou ofinou nahoru.

Něžně zvlněný účes přehozený na stranu s pěšinou na bok Polodlouhý zvlněný účes s pěšinkou uprostředStylový objemný účes s vyčesanou ofinou z blond vlasů Vyžehlený polodlouhý účes z hnědých vlasů

 Dennis Creuzberg

Z těchto účesů, jde na první pohled znát romantika. Drdol a rybí cop na stranu s volně spadenými prameny nejsou složité na tvorbu, proto se skvěle doplňují s květinovými ozdobami a vytváří jedinečný vzhled. Naopak drdol s vyčesanou ofinou je uhlazený a pravidelný, vhodně doplněn květinami pro oživení.

Romantický účes s květinami a volnými prameny Rybí cop na stranu s volnými prameny a s květinamiUhlazený drdol s vyčesanou ofinou a květinami

 

Další společenské účesy naleznete zde: >>Fotogalerie společenských účesů<<

Od kterého salonu se vám nejvíce líbí účesy?

Podobné články

Rybí cop zapletený na stranu s volnými pramenyRovné rezavé mikádo Nevšední účes s vyčesanými vlasy odzdobené motýlemProhlédněte si sladkou kolekci “Sweet as Candy“ od L’Oreál Professionnel, která je sladěná do jemného pastelového designu. Najdete v ní běžně nositelné i společenské účesy s něžnými prvky, jako jsou květiny.

Rovné mikádo z dvoubarevných vlasů s ofinouZapletený cop na stranu z dlouhých vlasůZvlněný objemný účes s červenými konečky a rovnou ofinouNová kolekce účesů od L'Oreal Professionnel na rok 2015 přináší skvělé účesy pro tmavovlásky! Účesy s různými střihy, barvami, melíry, ale i oživení vlasů pomocí jemného ombre efektu, to vše najdete právě zde

Geometriký střih v barvě ombréMikádo s ofinou a ombreSexy dlouhá hříva s ombréL'Oréal Professionnel přináší novou kolekci účesů  inspirovanou přírodou nazvanou Ombrés Nature. Hlavní téma je hra se světem a stínem v každém pramínku, která působí plasticky a přirozeně. Inspirujte se novou kolekcí i vy....

Romantický cop se stužkou zčesaný na bokNevšední společenský účes vyčesaný nahoru z krepovaných vlasů se zlatou ozdobou Objemný účes zčesaný dozadu s volně spadenými prameny „Happiness“, neboli radost, kterou v sobě skrývá nová kolekce slavnostních účesů na rok 2016 od Intercoiffure Mondial. Romantické či extravagantní? Čemu dáváte přednost Vy?

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď