Jak navlnit vlasy bez použití kulmy a natáček? Videonávod

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

 http://www.vlasy-in.cz/files/222_1.jpg http://www.vlasy-in.cz/files/20_0.jpg

Postup:

Umyjte si vlasy a postupujte jako vždy obvyklým způsobem.Do vlhkých vlasů vmasírujte pěnové tužidlo pro objem a vyfénujte do sucha.Poté na vlasy aplikujte sprej, který podpoří vlnitost vlasů, a řádně rozčešte do hladka.

Vlasy můžete rozdělit na více částí podle délky a hustoty vlasů.Jednotlivou část vlasů vždy rozčešte a vpracujte znovu pěnové tužidlo a zamotejte do „šneka“, kterého upevněte pinetkami. Postupujte u všech ostatních částí rozdělených vlasů stejně.Na konci hotové „šneky“ zafixujte lakem na vlasy. Nechte působit dle potřeby a požadovaného efektu.

Po uplynutém čase rozpusťte vlasy a rozčešte. Můžete sepnout pinetkou na stranu pro výsledný efekt jako ve videonávodu.

Další videonávody naleznete zde: Videonávody s účesy

                                       

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 6.jpg9.jpg 11.jpg 17.jpg 222.jpg 20.jpg

Zaujal vás tento způsob natáčení vlasů?

Podobné články

4.jpg 10.jpg 14.jpgNevíte jak narovnat své neposlušné vlnité vlasy po umytí? My vám poradíme jak na to! Podívejte se na videonávod a nechte se inspirovat tímto postupem pro dosažení rovných vlasů.

1.jpg2.jpg7.jpgPřemýšlíte o originálním copu, který by se hodil na denní i večerní nošení? V tomto videonávodu získáte inspiraci, jak takový cop vytvoříte s obyčejnou stužkou snadno a rychle.

2.jpg24.jpg33.jpgPřinášíme vám ukázku tří nevšedních elegantních účesů s videonávodem, hodící se nejen na plesy. Romantický jemný styl, který podtrhne Vaši ženskost...

5.jpg 8.jpg 1414.jpgJak snadno vytvoříte objemný drdol s pomocí vsadky do drdolu? Nahlédněte do videonávodu a vytvořte si elegantní účes, který vám dodá šmrnc.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď