ŠEDINY - Moderní a sexy účesy pro starší muže

Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranáchSexy a moderní vzhled Sexy účes vyfoukaný dozaduNejen mladí muži se chtějí líbit. I ve vyšším věku mohou být pánové atraktivní a sexy. Dnes vám přinášíme přehled vybraných sexy účesů pro starší prošedivělé muže a jako bonus videonávod, jak takový účes vytvořit.

Asymetrický účes pro muže s dlouhou ofinou Extra moderní pánský účes, po straných vyholený Moderní a sexy účes s vyholenými boky Jemně zvlněný sexy účes pro pányModerní a elegantní pánský účes, prošedivělý Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranách Nadčasový účes pro muže

Dávno pryč jsou doby, kdy místo v koupelně před zrcadlem bylo pouze ženské území a muži do něj jen občas nakoukli. Fenomén dnešní doby přeje upraveným mužům, kteří o sebe dbají.

Sexy a moderní vzhled Sexy mužný účes šedivé barvy Sexy prošedivělý účes pro muže Sexy pánský rozcuch šedivé barvy

Velmi moderní a trendy se staly účesy, které jsou po stranách kratší a na temeni delší, často zvlněné či vyfoukané do hladka směrem dozadu. K doladění stylu si muži velice často nechávají dorůst vousy, které jsou pečlivě zastřižené do požadovaného tvaru.

Sexy upravený pánský účes, na temeni vyfoukaný Sexy účes pro muže, šedivé barvy Sexy účes vyfoukaný dozadu

Tyto účesy sluší nejen mladší, ale i starší generaci, kde účes ještě zvýrazní jejich sexy šediny.

Uhlazený sexy účes pro muže Upravený a elegantní účes pro muže Velmi moderní a sexy účes pro muže

Podívejte se na videonávod, jak takový účes lehce vytvořit:

Líbí se vám tyto pánské účesy?

Podobné články

Sexy natočené vlasy, hustě natupírované, na jednom boku seplé, s ofinou přes okoRomanticky kudrnaté vlasy upravené za uši, s rovnou ofinou, vhodné do společnostiVelmi extravagantní punkový účes stylizovaný do bodlinChcete okouzlit svým šarmem a elegancí nebo naopak zvýraznit svou nespoutanost a divokost? Nová kolekce účesů Paula Mitchella 2010 z Vás učiní královnu večírku!

Mikádo se zvlněným efektemElegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasůJemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasůŽenské a smyslné vlny, vždy moderní, vždy in. Inspirujte se nejnovějšími účesy a přečtěte si tipy a triky, jak si snadno vytvoříte vlnky či kudrliny sama doma pomocí kulmy nebo natáček. 

Dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed s pravidelnými loknamiTmavě hnědý delší vlnitý účesObjemný rezavý účes s pěšinou na stranu se zvlněnými pramenyKrásné, ženské elegantní účesy salonu GFG s precizním stylingem. Představujeme vám dámské účesy, které jsou bohatě zvlněné, ale také pánské střihy 2016

Tupé - ideální řešení pro ženy, které trápí řídké vlasy, kouty či lysinky.  Potřebujete-li zakrýt prosvítající kůži a být rychle upravená, pak správně vybrané tupé je neocenitelný pomocník!

Dobrý den.

Můžu vědět kde Vás najdu na Facebooku??? 

Děkuji za odpověď a Krasny den 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď